Жыйналышты башкаруу сабагында Офис менеджмент жана жетекчинин ассистенти программасынын I. Курсунун студенттери тарбынан экинчи жолу уюштурулган салтка айланып келе жаткан жана жыйналышка даярдануу, жыйналыш учурунда жана жыйналыштан кийин эмнелер жасалышы керек болгон иштерди камтыган үлгү/мисал болгон жыйналыш практикасы, 28.10.2010 күнү саат 8.55 те II. курстардын , бүтүрүүчүлөрдүн жана программанын мугалимдерин катышуусу менен ишке ашырылды.Жыйналышты башкаруу практикасы.

Эки тараптуу кош башкаруу жыйналыш түрүндө уюштурулган тажрыйбада/практикада, I. курс студенттеринин чогулушта өзүлөрү үчүн белгиленген ролдордун аткарылышы жана бөлүм көргөзүүсүнүн аркасынан, тараптардын макулдашуу кол коюлары менен жыйынтыкталды.

Офис менеджмент жана жетекчинин ассистенти студенттерин куттуктоо менен, мындан ары да ийгиликтерди каалайбыз.