Yüksekokulumuz da yeni açılan programlardan Metal ve Kaynak Teknolojisi ile Mobilya ve Dekorasyon Programı hazırlık sınıfı öğrencilerimizin motivasyonunu artırmak ve Programlarımız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmaları amacıyla 18 Haziran 2020 tarihinde online toplantı düzenlendi.

Yüksekokulumuz Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda açılış konuşması yapan Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mahmut VURAL, öğrencilerimize Yüksekokulumuz ve ilgili programlar hakkında genel bilgiler verdi.

Eski Rektör Yardımcımız ve Yüksekokulumuz öğretim üyelerinden ve şu an T.C. Selçuk Üniversitesi’nde görev yapan Prof. Dr. Hüseyin ÖĞÜT’te toplantıya katılarak istihdam açısından ilgili programların öneminden bahsetti. Ayrıca Türkiye’de ilgili sektörde tanınan kurum ve kuruluşlardan öğrencilerimize staj vb. konularda tüm desteğin verilmesi konusunda yardım sağlayacağını ifade etti.

Mobilya ve Dekorasyon Programı Başkanı Öğr. Gör Mustafa ÖCAL’da yeni atölyeleri ve TİKA tarafından Yüksekokulumuza hibe edilen yeni makinaları online olarak öğrencilerimize gösterdi. Ayrıca, ilgili programlarda eğitim-öğretim görmeleri halinde ne tür çıktılar olabileceğini görsellerle sundu.

JSN Mico is designed by JoomlaShine.com