Yüksekokulumuz 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı 2. Akademik Genel Kurul Toplantısı online olarak 22 Haziran 2020 tarihinde gerçekleşti. Rektörümüz Prof. Dr. Sebahattin BALCI ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Anvar MOKEEV’in teşrifleriyle gerçekleşen toplantıya Yüksekokulumuz personeli katıldı.

Toplantı, Yüksekokulumuz Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mahmut VURAL’ın, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılı güz döneminde Yüksekokulumuzca gerçekleştirilen faaliyetler, uzaktan eğitimde gelinen durum ve gelecek dönem planları ile ilgili değerlendirmelerin yer aldığı sunumu ile başladı.

Uzaktan eğitimde ki başarıları ve hiç aksaklık yaşamadan mevcut duruma olan uyumları için akademik personelimizi tebrik eden Rektörümüz; Üniversitemiz uzaktan eğitimine olan katkıları için Müdürümüz Yrd. Doç. Dr. Mahmut VURAL’a da teşekkürlerini ifade etti. Ayrıca, Kovid-19 pandemisinden bir an önce ülkelerimizin ve tüm insanlığın kurtulması temennisinde bulunarak, tedbirlere uyulmasının ve bu konuda hassas olunmasının önemini vurguladı.

JSN Mico is designed by JoomlaShine.com